česky    slovensky    english    po polsku

NIVELAČNÍ PŘÍSTROJ GP 24N

Nivelační přístroj GP 24N, zvětšení 24x, přesnost 2,0mm/km pro měření tam a zpět.  10 let záruka! Vlastní servisní a kalibrační středisko.

Cena Kč 5.500,- bez DPH

Servis a kalibrace provádíme v našem vlastním středisku.

PROFESIONÁLNÍ ROTAČNÍ LASER NEDO ECO 600 HV

AKCE  !!
NEJVÝHODNĚJŠÍ POMĚR CENA / VÝBAVA

Rotační laser plně automatický pro vodorovnou i svislou rovinu. Určen pro práce v interieru i exterieru. Rozsah urovnání +/- 5°. Laserová dioda vysokého výkonu ( laser třídy 3R), dobře viditelný laserový paprsek. Ochrana proti náhlé změně polohy, přístroj se zastaví. Možnost manuálního nastavení sklonu ve 2 osách. Skenování, přepnutí do modu bodového laseru. Laserová olovnice nahoru i dolů.

Součástí dodávky je vlastní přístroj, dálkové ovládání, senzor paprsku ACCEPTOR, dobíjecí baterie, nabíječka a transportní pouzdro.

Cena Kč 17.500,- bez DPH

PROFI NIVELAČNÍ SADA BNG32

OKAMŽITÁ NABÍDKA! Nivelační sada BNG32 se stativem a 5m latí s obalem. Zvětšení 32x, přesnost 1,0mm/km pro měření tam a zpět. Stativ lehký, duralový, dle výběru rovná nebo kulová hlava. Lať 5m teleskopická, duralová, v silonovém pouzdře.  10 let záruka!

Cena Kč 8.500,- bez DPH.

Servis a kalibrace provádíme v našem vlastním středisku.

ELEKTRONICKÝ TEODOLIT DT-10

Nejlevnější digitální teodolit na českém trhu. Zvětšení dalekohledu 30x, přesnost 10´´. Záruka 2 roky. Vlastní servisní a kalibrační středisko.

Cena Kč 15.900,- bez DPH

Servis a kalibrace provádíme v našem vlastním středisku.

© 2007 GP Praha s.r.o. All right reserved, created by Lukáš Zemek